CMG

Pre súkromné osoby

Holuby a iné vtáctvo sú častým problémom balkónov, lodžií, terás a iných miesta. Ostávajú znečistené a zdraviu škodlivé. Mechanické zábrany ako siete a špice, sú najúčinnejšou pomocou, ako tento priestor opäť vrátiť vám. Zabezpečujeme poradenstvo, bezplatný návrh, motáž, aj dodatočný servis s garanciou naozaj funkčného zabezpečenia.
Kladieme dôraz na trvácnosť materiálov a práce, ale aj na jej estetické hľadisko. Je nutné, aby vydržali, splnili účel a zároveň neprekážali.

Služby

Obhliadka a rozpočet

Na základe obhliadky ponúkneme riešenie aj s cenovou kalkuláciou.

Individuálny prístup
Komplexné riešenie šité na mieru klienta
Možnosť výberu materiálu na základe vzoriek


Montáž sietí

Zasieťovanie balkóna, či terasy je efektívny spôsob, ako sa zbaviť holubov. Priehľadná sieť nepokazí váš výhľad, no zabráni holubom k vám lietať. Sieť je účinná aj pri nechcených vniknutiach iných zvierat, napríklad túlavých mačiek. Alebo naopak – úniku vášho miláčika.

Nerušia výhľad
Dlhá životnosť
Nenáročná údržba


Montáž špicov

Na parapetnú dosku, atiku alebo rínu sú najúčinnejšie špice, ktoré zabránia vtákom dosadať na miesta, ktoré chcete mať chránené a čisté. Prestanú vám zanášať odkvap. Lastovičky si budú musieť nájsť nové miesto hniezdenia.

Vysoká efektívnosť
Nerezový materiál odolný voči počasiu
Bezúdržbovosť


Čistiace a dezinfekčné práce

Holubí trus je veľmi agresívny, plný roztočov. Pri jeho čistení je najvyššia možnosť nakazenia sa pľúcnymi chorobami, ktoré holuby prenášajú. Preto ponúkame čistenie a dezinfekciu trusom znečistených miest ako doplnok k montáži systémovej ochrany.

Čistota bez ohrozenia vášho zdravia
Profesionálna dezinfekcia
Ekologická likvidácia odpadu


Referencie

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a Ozvite sa nám